Primespeakers - Agencja Mówców

Szkolenia desktop – Slide 1

prime trainings

Primespeakers - Agencja Mówców

Szkolenia mobile – Slide 1

prime trainings

Primespeakers - Agencja Mówców

Szkolenia z wystąpień publicznych oraz medialnych

Szkolenia prowadzone przez naszych ekspertów są interaktywną metodą nauczania i doskonalenia umiejętności z zakresu wystąpień publicznych, budowania relacji z mediami oraz świadomego tworzenia wizerunku. Uczestnicy poznają tajniki publicznych wypowiedzi przed różnego rodzaju audytorium a także przed kamerą.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy pragną rozwijać te kompetencje a także tych, których praca wiąże się z reprezentowaniem organizacji.

Celem szkolenia jest wykształcenie podstawowych umiejętności w zakresie świadomego budowania komunikatu, poznania zadać budowania relacji z mediami a także pozyskanie wiedzy i umiejętności dotyczących roli i znaczenia zachować w budowaniu swojego wizerunku.

Primespeakers - Agencja Mówców

Employer Branding – strategia i narzędzia

Szkolenie połączone z elementami warsztatowymi. Uczestnicy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w podróży przez zakamarki przygotowywania strategii employer brandingowej w organizacji. Zostaną także wyposażeni w konkretne narzędzia i projekty z obszaru EB, dzięki którym będą gotowi do przygotowania roadmapy działań wizerunkowych firmy. 

Przekazywana wiedza, nie jest tylko książkową teorią, ale utwierdzoną w praktyce bazą, która daje podstawę do wszelkich projektów i działań. 

Primespeakers - Agencja Mówców

Sztuczna inteligencja i nowe technologie w biznesie

Wystąpienia szkoleniowe oraz warsztaty z wykorzystaniem chat GPT i innych narzędzi AI, pomogą zwiększyć efektywność i jakość wykonywanych zadań. Uczestnicząc w tych szkoleniach, będzie można poznać trendy oraz aktualny stan wdrożenia AI w biznesie. Zwiększy się także świadomość technologiczna poprzez nabycie umiejętności z zakresu praktycznego wykorzystania sztucznej inteligencji w swoim obszarze specjalizacji.

Primespeakers - Agencja Mówców

Slide thinking czyli wszystko na temat dobrej prezentacji

Sztuka prezentacji to nie tylko umiejętność projektowania i tworzenia poprawnych metodycznie slajdów. To coś więcej.  To połączenie dobrej narracji, autentycznej osobowości scenicznej oraz czytelnej formy tego co się prezentuje. Tego można się nauczyć! 

 

 
Primespeakers - Agencja Mówców

Szukasz czegoś
innego?

Skontaktuj się z nami i wspólnie dobierzmy
rozwiązanie idealne dla Ciebie.