Primespeakers - Agencja Mówców | Łukasz Knopek Konopka
Język wystąpienia
język wystąpienia
  • Kompetencje miękkie\
  • Komunikacja\

Łukasz Knopek Konopka

Profesjonalny lektor i trener głosu

Łukasz Knopek Konopka, zawodowy lektor, odkrył swoją pasję do pracy głosem, dzięki licznych warsztatom i kursom efektywnej komunikacji. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w radio Polska Live, prowadząc audycję o kulturze Hip-Hopowej. Swoje umiejętności rozwijał także pod okiem profesjonalistów w Polskim Radiu oraz na antenach takich jak Kanał Trzeci, Czwórka i Radio Kolor.

Od 2013 roku jest rozpoznawalnym głosem Eski Rock, a od 2017 roku – głosem Eurosportu. Jego głos można usłyszeć na platformach i stacjach takich jak Netflix, Discovery Channel, National Geographic, Disney, Fox, HBO, Amazon Prime, Polsat, Fokus Tv i wielu innych. Od 2022 roku jest także głosem komunikatów przystankowych dla Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Przykładowe tematy wystąpień:

  • Efektywna komunikacja i prezentacja głosowa.
  • Sztuka lektorstwa i pracy nad barwą głosu.
  • Budowanie marki osobistej poprzez głos.

Łukasz prowadzi również szkolenia, w których dzieli się narzędziami, dzięki którym można poprawić emisję i fonację głosu. Świadome wydobycie dźwięku z ciała to większa pewność siebie, lepsza dykcja oraz swoboda w komunikacji.

Zapraszamy do współpracy z Łukaszem Knopek Konopką – lektorem, który swoją pasją i profesjonalizmem wnoszącym wyjątkową wartość do każdego projektu, otwiera przed Tobą drzwi do świata profesjonalnego lektorstwa.