Primespeakers - Agencja Mówców | Mateusz Orczykowski
Język wystąpienia
język wystąpienia język wystąpienia
  • Kobiece\
  • Przywództwo\

Mateusz Orczykowski

Trener krav maga, mówca inspiracyjny

Mateusz Orczykowski – trener krav maga z 12-letnim stażem nauczycielskim. Szkoli służby, wojsko i policję, a także osoby cywilne oraz związane z ochroną osobistą w takich krajach, jak m.in. Meksyk, Ekwador, Kolumbia, USA, Tajlandia, Kosowo, Ukraina czy Polska.

Na podstawie najlepszych praktyk służb specjalnych zbudował autorski program szkoleniowy dla kobiet: BEZPIECZNE KOBIETY. Jego podejście wyróżnia fokus na naturalne i wrodzone zdolności kobiet, niezależnie od wieku czy narodowości — ich instynkt, zmysły, świadomość, czytanie języka ciała i otoczenia.

Na spotkaniach z Mateuszem można się nauczyć zwiększania świadomości, zrozumienia otoczenia, ale przede wszystkim — odpowiedniego wykorzystania intuicji, niedocenianej siły, którą każda kobieta już posiada — a która jest podstawą do znalezienia bezpiecznej drogi wyjścia z potencjalnej sytuacji zagrożenia.

Umiejętność zarządzania lękiem oraz kontrola w konfrontacji z zagrożeniem przekłada się także na inne aspekty życia – pewność siebie, zaradność, sprawne podejmowanie skutecznych decyzji w stresowych sytuacjach.

Bezpieczeństwo osobiste nie polega na walce. Niezawodną umiejetnością każdej kobiety jest jej intuicja, a połączona z wytrenowaną uważnością tworzy jedno z najskuteczniejszych narzędzi poprawiających poziom bezpieczeństwa.

Kobiety często zapominają jaką mają moc i nie ufają swojej intuicji. Dzięki wiedzy przekazanej podczas szkolenia kobiety przypomną sobie jak korzystać ze swoich wrodzonych umiejętności. To przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo, większą sprawczość i poczucie kontroli.

Dodatkowo panie uczą się zasad negocjacji kryzysowej, trenują swoją spostrzegawczość, uważność i rozwijają zdolności odczytywania mowy ciała. Spotkania są ukierunkowane na stałe zmiany w funkcjonowaniu uczestników.

Uczestnicy spotkania z Mateuszem nauczą się: 

  • jak widzieć więcej i lepiej rozumieć,
  • jak przejmować inicjatywę,
  • jak unikać sytuacji potencjalnie niebezpiecznych.

Primespeakers.pl – Agencja Mówców