Primespeakers - Agencja Mówców | Maciej Gajewski
Język wystąpienia
język wystąpienia
  • Digital i Marketing\
  • Doradztwo\
  • IT\
  • Marketing\

Maciej Gajewski

Content Creator, SprzętoZnawca, Trener Sprzedaży, Marketingowiec

Maciej Gajewski to trener sprzedaży i biznesu z ponad 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży i przepracowanymi dziesiątkami tysięcy godzin na sali szkoleniowej, treningach on-the-job, ocenie jakości i shadowingu. Osoba, która głęboko wierzy, że najlepsze efekty osiągają sprzedawcy, którzy… nie są sprzedawcami.

Zarobił dla swoich pracodawców przez 3 lata sprzedaży na czysto ponad 9 milionów złotych a kolejne dziesiątki milionów pozwolił zarobić firmom, które zdecydowały się zatrudnić go do szkolenia swoich handlowców. Fan doszczegółowiania trudnych pojęć, mówienia językiem Klienta i rozbrajania argumentów na „nie” zanim jeszcze się pojawią. Wielki pasjonata ludzkiej psychiki i poszukiwacz tego złotego klucza do relacji idealnej.

Wieloletni juror w ogólnopolskich konkursach sprzedażowych – dzięki temu prawdopodobnie wie jak aktualnie sprzedaje Twoja konkurencja!

Maciej Gajewski to także dziennikarz i influencer technologiczny, recenzent, znawca social mediów i content creator. W niecały rok jego treści w sposób generyczny zdobyły ponad 60 milionów wyświetleń a jego kanały w social mediach obserwuje łącznie prawie 200 tysięcy osób. Samouk, który stara się nie wpadać w pułapkę trendów i uczył się social mediów od podstaw bez żadnej pomocy.

Edukator, który poświęca większość swojego czasu antenowego na tłumaczenie technologii na ludzki sposób, dzięki czemu bardzo często wracają do niego osoby ze starszego pokolenia z pytania/prośbami o rekomendację i pomoc techniczną. W swojej niszy skupia się głównie na technologii ale nie tylko – traktuje zasięg jako super moc, którą można wykorzystać do wyższych celów jak np. ostrzeganie o popularnych zagrożeniach (również poza cyberprzestrzenią), edukację związaną z ogólno pojętymi naukowymi rewolucjami czy chociaż bardzo zaciekła walka z fake newsami.

Maciej Gajewski to wielki przeciwnik phishingu i cyber zagrożeń, krytyk treści anty-naukowych i… jedna z autentyczniejszych osób jakie spotkasz w Internecie, czym zaskarbił sobie zaufanie swoich odbiorców. Odpowie na pytanie jaki telefon wybrać w tym roku, jak będzie wyglądał świat technologii za 10 lat i dlaczego nie warto bać się rozwoju technologii.

Współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami elektroniki użytkowej i często wie na kilka miesięcy wcześniej co niedługo będziesz nosić na nadgarstku i w kieszeni. Znany z tego, że jak coś nie działa to jest jedną z niewielu osób, która wie co się zepsuło i jak to naprawić. Zwolennik wgrania duszy do chmury i wyznawca cyfrowej nieśmiertelności.