Primespeakers - Agencja Mówców | Joanna Heidtman
Język wystąpienia
język wystąpienia język wystąpienia
  • Doradztwo\
  • Komunikacja\
  • Przywództwo\
  • Team building\
  • Zarządzanie zmianą\

Joanna Heidtman

Ekspertka z zakresu psychologii i socjologii, trenerka biznesu, coach, doradca

Joanna Heidtman w swoich wykładach korzysta z wiedzy akademickiej, jak i z wieloletniej praktyki pracy z klientami w różnorodnych dziedzinach biznesu. Pracuje indywidualnie jako coach. Jej autorskie warsztaty i wykłady poświęcone są także wzmacnianiu efektywności osobistej i skoncentrowane są na odporności psychicznej, stresie, zarządzaniu własną energią i energią zespołów.

Jest twórczynią wielu programów rozwojowych dla liderów i cyklu „Motywacyjne piątki” prowadzonego wraz z podróżnikiem i polarnikiem, Markiem Kamińskim.

Joanna Heidtman wiedzę i doświadczenie zdobywała min. w University of South Carolina i Cornell University w USA. W Pracowni Procesów Grupowych na Uniwersytecie Jagiellońskim prowadziła badania dotyczące konfliktów i dynamiki grupowej. Obecnie współzarządzająca w firmie doradczej Heidtman & Piasecki Businessdoctors, współzałożycielka Fundacji na rzecz Kapitału Intelektualnego.

Wykładowca na Uniwersytecie SWPS, Wyższej Szkoły Europejskiej, na studiach MBA Uniwersytetu Ekonomicznego. Współpracuje z Fund. Marka Kamińskiego oraz Akademią Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego. Prowadzi indywidualne sesje doradcze w zakresie psychologii, wykłady, warsztaty z liderami i managementem wyższego szczebla. Projektuje i realizuje programy rozwoju liderów w autorskiej metodologii ILead™, prowadzi sesje coachingowe dla osób chcących realizować indywidualne cele rozwojowe.

Jej publikacje pojawiły się w pismach naukowych Sociological FocusAdvancess in Group Processes oraz popularnych: Harvard Business Review, Coaching, ThinkTank, Newsweek Psychologia, Sens, Uroda Życia, Zwierciadło.  Współpracuje jako ekspert ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi. Posiada certyfikat „Art & Science of Coaching” wydany przez  Erickson College International, licencję Insights Discovery™ oraz certyfikat doradcy zespołów uczenia się metodą „Action Learning”.

Jej książki poświęcone są indywidualnej efektywności (“W zgodzie ze sobą, w zgodzie z innymi” wyd. Emka) i problematyce pracy zespołowej (“Procesy grupowe – perspektywa socjologiczna” Wyd. Scholar) i efektywnym organizacjom  („SENSOTWÓRCZOŚĆ. 7 sposobów tworzenia wartości w zespole i organizacji ” Wyd. MTBiznes).