Primespeakers - Agencja Mówców | Miłka Raulin
Język wystąpienia
język wystąpienia
  • Komunikacja\
  • Motywacja\
  • Przywództwo\
  • Sport\

Miłka Raulin

Najmłodsza zdobywczyni Korony Ziemi z Trawersem Grenlandii, mówczyni motywacyjna i inspiracyjna

Miłka Raulin – inżynierka, podróżniczka, himalaistka, najmłodsza polska zdobywczyni Korony Ziemi. Organizatorka podróżniczego Festiwalu „Siła Marzeń”, laureatka wielu nagród i wyróżnień oraz założycielka Fundacji Wykrzyknik, przeciwdziałającej mobbingowi i dyskryminacji. Laureatka rankingu „Leaders of the Future”.

10. Polka z Koroną Ziemi, 3. i najmłodsza Polka z Trawersem Grenlandii, pierwsza Polka z zimową Koroną Gór Polski w 6,75 dnia (wraz z A. Wilczek). Mówczyni motywacyjna, mówczyni Tedy oraz komentatorka wielu medialnych wydarzeń górskich. 

Autorka książek ”Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi” oraz ”Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest” (12 tys. egz.). Organizatorka Rajdu Rowerowego Południe –Północ, pomysłodawczyni i organizatorka „Festiwalu Siły Marzeń”, prowadząca, producentka audycji oraz programów tv. Miłka Raulin jest także pilotką III klasy szybowcowej, fundatorką i prezeską fundacji Wykrzyknik przeciwdziałającej mobbingowi i dyskryminacji.

Z wykształcenia i zawodu magister inżynier trakcji elektrycznej. Entuzjastka nowoczesnych technologii. Z zamiłowania podróżniczka, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa i motocrossu. Mama 16-letniego Jeremiego, która wierzy i całym swoim życiem udowadnia, że będąc mamą nie trzeba i nie należy rezygnować ze swoich pasji.

Prelekcja Miłki to opowieść o wielkiej pasji, podejmowaniu wyzwań, inspiracji do realizacji marzeń i niepoddawania się przeciwnościom.

 

Primespeakers.pl – Agencja Mówców