Rafał Tomański

Ekonomista, felietonista i doświadczony prowadzący audycji telewizyjnych i radiowych. Znawca mediów społecznościowych, w tym blogosfery.

Specjalizacja

  • Ekonomia
  • Digital i Marketing
  • Inwestycje i Finanse
  • Media

Język:Polski i angielski

Dziennikarz, japonista. Jego pierwsza książka o Japonii „Tatami kontra krzesła” stała się bestsellerem. Druga „Made in Japan” zdobyła nagrodę internautów jednego z blogów podróżniczych.

Na co dzień pisze do Rzeczpospolitej i komentuje w mediach wydarzenia związane z Azją.

W kwietniu 2015 r. ukazał się pierwszy tom „Skośnym okiem”, autorskiego kalendarium 2014 roku stworzonego w nowej formie, która nie pozwala zapomnieć o prawdziwych przyczynach wydarzeń, z którymi świat miał do czynienia.

Obserwator rozwoju nowych technologii pod kątem futurologicznym. Ma szerokie doświadczenie radiowe i telewizyjne (m.in.  TVN CNBC Biznes). Ukończył z wyróżnieniem kurs prezenterski najwyższego stopnia Akademii TVP.

Pisał felietony dla Pulsu Biznesu, Bloomberg Businessweek Polska i Wprost oraz dla prasy technologicznej: Onet, PC World Komputer, StartUp Magazine.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.