Krzysztof Ignaczak

Jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych siatkarzy w Polsce. Nazywają go człowiekiem orkiestrą. Ma za sobą 321 występów w Reprezentacji pod wodzą pięciu trenerów i 700 występów na ligowych parkietach. Wraz z reprezentacją w 2014 roku sięgnął po tytuł mistrza świata, pokonując w finale zespół Brazylii. Na koncie ma także Mistrzostwo Europy czy wicemistrzostwo w Pucharze Świata.

Specjalizacja

  • Sport
  • Motywacja
  • Team building
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Na jego koncie znajdują się również tytuły mistrza Europy i zdobywcy złotego medalu ligi światowej. Trzykrotnie reprezentował Polskę podczas igrzysk olimpijskich (Ateny, Pekin, Londyn). Podczas swojej kariery zdobywał również wielokrotnie tytuł mistrza Polski (6) i triumfował w Pucharze Polski (3). Z Asseco Resovia grał dwukrotnie w finale ligi mistrzów, gdzie zdobył srebrny medal. Wielokrotnie zdobywał wyróżnienia indywidualne. Dwukrotnie zdobył tytuł najlepszego libero ligi światowej. Ponad 10-krotnie wybierany najlepszym libero rozgrywek ligowych Plus Ligi. Najlepszy przyjmujący igrzysk olimpijskich w Londynie.

To tylko nieliczne z sukcesów, które odnotował na swoim koncie. Po zakończeniu kariery sportowej nie dał o sobie zapomnieć kibicom. Pisał felietony do „Przeglądu Sportowego”, współpracował z telewizją Polsat komentując ligowe zmagania swoich byłych kolegów z boiska. Występował jako ekspert w programach telewizyjnych Polsatu i TVP. Twórca pierwszego wideo bloga pokazującego kulisy reprezentacji oraz programu „Szyjemy sport na miarę”, w którym angażuje do aktywności dzieci i pokazuje w jaki sposób mogą spędzać czas uprawiając sport.

Współpracował z takimi firmami jak: Norauto, Profiauto, Warta Ubezpieczenia, PKO BP ubezpieczenia, Dahua Tech, Pruszyński, 3M, Lr Health and beauty, Fuji, Siemens.

Na co dzień współpracuje także z Jakubem Bączkiem, tworząc Akademię trenerów mentalnych.

Od 3 lat odpowiada za prowadzenie balu dobroczynnego „Serce bez Granic bliźniemu swemu”.

Co wyróżnia Krzysztofa? Potrafi połączyć panel motywacyjny z panelem praktycznym, gdzie możemy zetknąć się ze środowiskiem sportowców i poznać karierę siatkarza „od kuchni”.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.