Kamil Kozieł

Opracował metodykę 4 warstw pozwalającą zmierzyć wartość i emocje w prezentacji. Przedsiębiorca. Swoją pierwszą firmę – IT School – założył mając 20 lat. Był współwłaścicielem Stand-up Polska i ORA-600 , obecnie zarządza PrezART . Wystąpił na dwóch konferencjach TEDx, a aktualnie jest kuratorem jednej z polskich edycji.

Specjalizacja

  • Doradztwo
  • Strategia i Zarządzanie
  • Innowacje
  • Digital i Marketing
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Opracował metodykę 4 warstw pozwalającą zmierzyć wartość i emocje w prezentacji.  Przedsiębiorca. Swoją pierwszą firmę – IT School – założył mając 20 lat. Był współwłaścicielem Stand-up Polska i ORA-600 , obecnie zarządza PrezART . Wystąpił na dwóch konferencjach TEDx, a aktualnie jest kuratorem jednej z polskich edycji. Był najlepiej ocenianym prelegentem na licznych wydarzeniach, w tym zwycięzcą prestiżowej konferencji „I love marketing”. Na scenie wykorzystuje znajomość komedii, storytellingu i procesów poznawczych. Wykłada na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Pracował z kadrą zarządzającą kilkuset firm, w tym Onetu, Tauronu i ABC Daty. Interesuje się marketingiem, psychologią poznawczą, a na imprezach rozmawia o kontrukcjach narracyjnych.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.