Kim jesteśmy?

Jesteśmy Agencją mówców, storytellerów i influencerów biznesowych, należącą do Grupy Linkleaders.
Od 9 lat w naszym portfolio gromadzimy: liderów biznesu, specjalistów branżowych, osobistości ze świata nauki, power speakerów, czy osobowości medialne.

Znajdź odpowiedniego mówcę

Skorzystaj z kreatora i znajdź osobę z odpowiednimi kwalifikacjami.

Znajdź speakera

Nie chcesz używać naszego narzędzia do profilowania? Żaden problem.

Możesz ręcznie wybrać specjalistów z pełnej listy.

Zobacz pełną listę

Jak działamy?

Wierzymy, że dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i przeżyciami wpływa zarówno na ogólny rozwój społeczny, jak i osobisty wzrost każdego z nas. Wiemy, że słowa i opowiadane przy ich pomocy historie niosą ze sobą ogromną moc i zmieniają świat.

Dialog

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, dopytujemy o istotne szczegóły. Budujemy big picture wydarzenia, tak aby idealnie dopasować do niego naszą narrację.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w tematach związanych z ekonomią, zarządzeniem, IT, mediami, marketingiem, komunikacją, employer brandingiem, personal brandingiem, wystąpieniami publicznymi, czy motywacją. Oprócz wymienionych, wiodących tematów, chętnie przygotujemy dla Ciebie tailor-made speech.

Influencing

Eksperci Primespeakers nie tylko podzielą się swoją unikatową wiedzą i doświadczeniem, ale również wesprą Twój biznes/event marką osobistą, jaką wypracowali na przestrzeni lat. Duże zasięgi naszych specjalistów zbudują świadomość Twojej marki pośród grupy odbiorców, do której chcesz dotrzeć.

zapytaj

Dlaczego Primespeakers?

Chcemy inspirować, motywować i skłaniać do refleksji. Wspólnie odkrywać nowe możliwości i znajdować rozwiązania większych i mniejszych problemów.
I wiemy, jak to robić.

Doświadczenie

9 lat codziennej współpracy z liderami biznesu i specjalistami z doświadczeniem w branży.

Współpraca PR i EB

Primespeakers jest częścią grupy Linkleaders, w skład której wchodzą także: agencja PR – Linkleaders, zajmująca się doradztwem komunikacyjnym i marketingiem korporacyjnym oraz Strill Employer Branding – spółka specjalizująca się w strategiach marki pracodawcy.

Logistyka formalności

Agencja odpowiada za każdy aspekt współpracy, od etapu wstępnego po finalizację umów i kontraktów.

poznaj linkleaders

Skontaktuj się z biurem

Anna Księżnik
Primespeakers Sales

+48 606 784 694

biuro@primespeakers.pl

Piotrkowska 148/150/18.01

90-063 Łódź, Polska

 

Napisz do nas

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Primespeakers 2022.