Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Psycholog międzykulturowy, trener i facylitator w międzynarodowym środowisku biznesowym. Ekspert THINKTANK. Od ponad 15 lat wspiera liderów i tzw. high potentials w przenoszeniu swoich mocnych stron na wyższe poziomy, dzięki czemu ich organizacje rosną, a życie staje się spełnione.

Specjalizacja

  • Przywództwo
  • Team building
  • Motywacja
  • Zarządzanie zmianą
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Lideruje projektom biznesowym, w których zarządza różnorodnymi zespołami, często pracując w wirtualnej przestrzeni, mi.in. Leadership Festival.

Zaczynała działania jako manager w Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”, dziś jako twórczyni Progressive Partners – zespołu zajmującego się przywództwem i innowacjami społecznymi – wpływa na to, jak rozwija się świat. Mocny wpływ na jej dzisiejsze podejście miała idea CSR.

Fascynuje ją psychologia sportu i zwycięstwa, na co dzień tworzy zespół o takim nastawieniu. Uwielbia różnorodność kultur, a fakt, że pracuje w Polsce i innych krajach daje możliwość doświadczania zarówno różnic jak i podobieństw w podejściu do przywództwa, budowania zespołów, pracy z talentami i liderami czy po prostu pójściem poza reguły i zasady.

Prywatnie żona Gruzina i matka dwójki dzieci.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.