Piotr Ślęzak

Ekspert, manager i trener, prowadzący i realizujący złożone projekty doradcze i wdrożeniowe, szkolenia i warsztaty z zakresu IT, w szczególności z obszaru jakości.

Specjalizacja

  • IT
  • Innowacje
  • Strategia i Zarządzanie
  • Zarządzanie zmianą
  • Doradztwo
  • Digital i Marketing

Język:Polski i angielski

Piotr Ślęzak pełni funkcję CEO w firmie ForProgress. Doradza firmom ubezpieczeniowym, telekomunikacyjnym, bankom i instytucjom finansowym, administracji rządowej i firmom z branży przemysłowej. Kieruje się biznesowym zastosowaniem dostarczanych rozwiązań, jest zwolennikiem dopasowywania narzędzi do organizacji, a nie odwrotnie.

Regularnie występuje na najważniejszych konferencjach dotyczących innowacyjności i jakości w IT, przekonując o tym, że zmiany w zakresie technologii nie muszą być straszne, a przynoszą wiele korzyści dla firmy. Posiada doświadczenie z łączenia dużych instytucji finansowych takich jak Polbank i Raiffeisen i obecnie dziejących się integracji banków w Polsce. Uczestniczył w projektach przejmowania firm przez większe organizacje zarówno małych jak i bardzo dużych przedsięwzięć.

Członek założyciel Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, przez wiele lat członek zarządu, skoncentrowany na propagowaniu podejść metodycznych i procesowych oraz przekładania teorii na praktykę.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.