Piotr Bucki

Strateg, researcher i badacz trendów. Tworzy strategie marketingowe i komunikacyjne dla krajowych i zagranicznych klientów.

Specjalizacja

  • Strategia i Zarządzanie
  • Digital i Marketing
  • Innowacje
  • Motywacja
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty m.in. w Grupie Nokaut, Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym, Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON, Travel World Passport, NextData, This Is Paper i wielu innych.

Certyfikowany coach w obszarze Business and Executive Coaching oraz trener kompetencji społecznych. Twórca autorskich programów szkoleniowych w obszarze zintegrowanej komunikacji marketingowej, wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej oraz motywacji. Prowadzi szkolenia oraz coachingi dla liderów i menedżerów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych. Specjalizuję się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej opartych na psychologii poznawczej.

Strateg, researcher i badacz trendów. Tworzy strategie marketingowe i komunikacyjne dla krajowych i zagranicznych klientów.

Zwolennik szkoleń opartych na głębokiej i szczerej analizie zasobów i kompetencji. Promotor programów treningowych, które skutkują realną zmianą nawyków. Wierzy w rozwój oparty na uczeniu się na błędach popełnianych na drodze do osiągnięcia mierzalnych celów.

Autor i redaktor merytoryczny Startup Manual, a także autore i opiekun publikacji z serii BuckiAcademy.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.