Łukasz Grass

Redaktor naczelny portalu Business Insider Polska, który jest częścią międzynarodowej redakcji Business Insider z siedzibą w Nowym Jorku. Od 15 lat związany z mediami, pracował m.in. w TVN24, TVP1 i TOK FM.

Specjalizacja

  • Motywacja
  • Media
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka
  • Strategia i Zarządzanie
  • Zarządzanie zmianą

Język:Polski i angielski

Prowadzi autorski program w Onet.pl „Łukasz Grass – na czasie”, jest założycielem i redaktorem naczelnym portalu dla triathlonistów: Akademia Triathlonu (www.akademiatriathlonu.pl).
Przez 6 lat pracował w TVN24, gdzie prowadził serwisy informacyjne, magazyn „24 godziny” oraz razem z Anną Kalczyńską autorski program „Polska i Świat”. Były zastępcą redaktor naczelnej Radia TOK FM i szef informacji w tej rozgłośni, a także gospodarz „Poranka TOK FM”. W TVP1 współprowadził program „Kawa czy herbata”. Prowadzi szkolenia motywacyjne z zakresu wyznaczania celów i ich osiągania, godzenia obowiązków zawodowych z pracą i rodziną oraz szkolenia medialne z występów publicznych i przed kamerą. Współpracuje z telewizją Discovery Channel, gdzie był gospodarzem serii filmów dokumentalnych „Jak zmieniliśmy świat” oraz „Polska – operacja zmiana”. Triathlonista amator – startuje na dystansie Ironman (4km pływania, 180km jazdy rowerem i 42km biegu, pięciokrotnie przekraczał metę zawodów Ironman, a najlepszy czas zanotował w Kopenhadze – 10h). Uczestnik Mistrzostw Świata w Las Vegas na połowie tego dystansu w kategorii wiekowej 35+. Autor książki „Trzy mądre małpy”.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.