Krzysztof Kasperuk

Specjalista w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Na co dzień bierze czynny udział w procesie rozwoju managerów i członków zespołów, nastawionym na podnoszenie efektywności komunikacji, jakości współpracy oraz wzrostu wyniku sprzedażowego.

Specjalizacja

  • Strategia i Zarządzanie
  • Motywacja
  • Przywództwo
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski

Ekspert komunikacji, sprzedaży, rozwoju i mówienia. Centrum dowodzenia PANHERI. Występowanie i rozwijanie ludzi to jego pasja. Miarą jego pracy jest jakość i wysokie rezultaty. Praktyk, który na szkoleniach odnosi się do wiedzy nabytej przez doświadczenie. Energetyczny mówca motywujący swoją postawą do osiągania celów. Entuzjasta i wizjoner, zawsze dostrzegający potencjał zarówno w ludziach jak i sytuacjach.

Swoją wiedzą dzielił się między innymi na: Diamenty Sprzedaży, Przez Sprzedaż na szczyt, Trendy Sprzedaży, Think Big Bristol, Sales Management Meeting, Sales Team Level up i in.

Współpracował między innymi z takimi markami jak: BMW, Porsche, Yasumi, Noble Bank, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Puls Biznesu, Brian Tracy International, Semilac, Diageo, PMT Marketing System.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.