Krzysztof Ignaczak

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej siatkówki - wielokrotny reprezentant Polski (ponad 300 spotkań rozegranych w kadrze). Wraz z reprezentacja w 2014 roku sięgnął po tytuł mistrza świata pokonując w finale zespół Brazylii.

Specjalizacja

  • Sport
  • Motywacja
  • Team building
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Wielokrotny reprezentant Polski (ponad 300 spotkań rozegranych w kadrze). Wraz z reprezentacją w 2014 roku sięgnął po tytuł mistrza świata pokonując w finale zespół Brazylii. Na jego koncie znajdują się również tytuły mistrza Europy i zdobywcy złotego medalu ligi światowej. Trzykrotnie reprezentował Polskę podczas igrzysk olimpijskich (Ateny, Pekin,  Londyn). Podczas swojej kariery zdobywał również wielokrotnie tytuł mistrza Polski (6) i triumfował w Pucharze Polski  (3).  Z Asseco Resovia grał dwukrotnie w finale ligi mistrzów, gdzie zdobył srebrny medal. Wielokrotnie zdobywał wyróżnienia indywidualne.  Dwukrotnie zdobył tytuł najlepszego libero ligi światowej. Ponad 10-krotnie wybierany najlepszym libero rozgrywek ligowych Plus Ligi. Najlepszy przyjmujący igrzysk olimpijskich w Londynie. Felietonista Przeglądu Sportowego.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.