Joanna Janowicz

Doradca biznesowy w zakresie komunikacji interpersonalnej i komunikacji marki, ekspert personal brandingu i rozwoju osobistego.
Odkrywa osobowości. Specjalizuje się w tematach: budowania autorytetu i pewności siebie, work & life balance, motywacji i realizacji celów.

Specjalizacja

  • Doradztwo
  • Motywacja
  • Przywództwo
  • Zarządzanie zmianą
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski

Praktyk komunikacji od 15 lat. Autorka niestandardowych działań promocyjnych i wizerunkowych. Przygotowuje personalizowane strategie dla firm i pracuje z osobami indywidualnymi nad ich marką osobistą. Wspiera kobiety w biznesie i Drużynę Szpiku. Prowadzi wystąpienia także w języku włoskim.

Wyróżniona nominacją do tytułu „Człowiek Roku BRIEF” za profesjonalną komunikację związaną z UEFA FAN ZONE w Poznaniu. Za projekty PR realizowane dla EURO Poznań 2012 otrzymała nagrodę Złotych Spinaczy i 3 wyróżnienia ZFPR. Laureatka nagrody specjalnej PRoton „TERAZ POLSKA” za zmianę wizerunku Stadionu Narodowego w Warszawie.

Współpracowała z TVN, Polsatem, TVP, ZET, RMF. Wystąpiła w dokumencie dla stacji Discovery i Al Jazeera. Współpracuje m.in. z BZ WBK, SiePomaga, INEA Stadion, Blow Up Hall 5050 Stary Browar, MTP, Siostry Hybiak z TVP The Voice of Poland.
Autorka audiobooków „Wizerunek w biznesie. Zarabiasz na nim czy tracisz”, „Pewność siebie. Bądź jak diament”.

Pracuje kompleksowo wykorzystując narzędzia z obszarów psychologii humanistycznej, pozytywnej i prowokatywnej, mindfulness oraz nowoczesnej komunikacji interpersonalnej i public relations.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.