Jakub B. Bączek

Trener mentalny i biznesowy. Właściciel kilku firm m.in. STAGEMAN, #MentalPower, JBB Coaching. Autor kilkunastu książek z zakresu treningu mentalnego, psychologii i zarządzania strategicznego.

Specjalizacja

  • Motywacja
  • Przywództwo
  • Doradztwo
  • Strategia i Zarządzanie
  • Zarządzanie zmianą
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Dzięki sukcesom, które osiągnął w przedsiębiorczości, doszedł do etapu wolności finansowej. Na co dzień zajmuje się tym, co przynosi mu szczęście i satysfakcję – wspieraniem ludzi w odnoszeniu ich własnych zwycięstw. Zaczynał od zera – dziś może powiedzieć, że osiągnął poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym.

Robi to, co kocha – pomaga ludziom odnaleźć w sobie siłę do działania i pracy nad sobą. Aby dotrzeć do tego etapu, pokonał kilka innych, pełnych ciężkiej pracy, wzlotów i upadków.

Był sportowcem – jako siatkarz zdobył tytuł Mistrza Polski w 1999 roku. Później wkroczył w fazę naukową – uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki, studiował również filozofię. Jednocześnie brał udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywał wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym. Do tej pory napisał kilkanaście książek – niektóre z nich stały się bestsellerami! Wciąż pracuje nad kolejnymi publikacjami, tekstami naukowymi i publicystycznymi. Pogłębia swoją wiedzę, czerpie z badań naukowych i spotkań z autorytetami ze świata nauki, biznesu i psychologii.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.