Jacek Walkiewicz

Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Popularny autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm.

Specjalizacja

  • Motywacja
  • Team building
  • Przywództwo
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka
  • Zarządzanie zmianą

Język:Polski i angielski

Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań.

W swoich wystąpieniach przy pomocy anegdot z życia codziennego przekazuje cenne wskazówki w zakresie podejmowania decyzji, kształtowania i wybierania ścieżek rozwoju, zarządzania relacjami międzyludzkimi czy podejmowania ryzyka i procesu zmian. Opiera się na metodach pozwalających zwiększyć skuteczność i satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym.

Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora). Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów”.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.