Bartek Kotowicz

Założyciel i dyrektor zarządzający agencji brandingowej Engram. Twórca blogu brandingowy.pl, marki Pan Wizualny oraz kreatywnej przestrzeni wielofunkcyjnej O TU_. Strateg oraz fan marek. Interesują go zwłaszcza zagadnienia z zakresu brandingu korporacyjnego i marek B2B.

Specjalizacja

  • Strategia i Zarządzanie
  • Digital i Marketing
  • Innowacje
  • Doradztwo

Język:Polski

Bartek Kotowicz wychodzi z założenia, że twórcza codzienność jest lepsza niż pewne jutro. Z tej przyczyny porzucił przyszłość w instytucjach europejskich na rzecz branży kreatywnej i własnej firmy.

Ponadto z zapałem szkoli, prowadzi zajęcia dydaktyczne i udziela się na łamach branżowych magazynów. Prelegent na wielu konferencjach Digital Days, Gdynia Design Days, Targi Wiedzy Graficznej, Ogólnopolska Wystawa Znaków Graficznych. Swoja wiedzą dzieli się będąc doradcą w gdańskim Starterze oraz będąc mentorem w Clipsterze, pierwszym w Polsce miejscu łączącym coworking z colivingiem.

Obszary kompetencji:
marka, branding, rebranding, redesign, logo, identyfikacja wizualna, naming, zarządzanie wizerunkiem organizacji, design, PR, architektura marki, osobowość marki, alianse marki (cobranding)

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.