Anna Jakubowski

Liderka szkoląca liderów. Kobieta szef. Mentor ludzi wpływowych i efektywnych.
Członkini rady nadzorczej banku Millenium. Przez wiele lat na wysokich stanowiskach w firmach o zasięgu globalnym, gigantach obszaru dóbr konsumenckich m.in. w Procter & Gamble czy Coca-Cola, gdzie jako dyrektor generalna odpowiadała za rynki w Polsce i krajach bałtyckich.


Specjalizacja

  • Strategia i Zarządzanie
  • Przywództwo
  • Team building
  • Zarządzanie zmianą
  • Innowacje
  • Digital i Marketing
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

„To co robisz jest ważne, JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze. Tylko od ciebie zależy co pozostawisz po sobie w organizacji, jakie będzie twoje dziedzictwo. Jakość twoich działań buduje jej kulturę. Ty wpływasz na środowisko, którego jesteś częścią. Dlatego rób to dobrze, jak lider.”

Przez lata kariery w roli szefa, Ania stawała również przed publicznością jako trener i wykładowca/mówca. Z jej wiedzy korzystały organizacje i słuchacze na całym świecie. Jej idee i wartości znają uczestnicy seminariów i konferencji zarówno w Azji, Europie jak i w Afryce, od Japonii po RPA, od Islandii po Arabię Saudyjską.

Anna jest aktywnym uczestnikiem inicjatyw społecznych oraz gospodarczych. Pełni funkcję Członka Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (IAA) oraz była Członkiem Zarządu Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (AmCham), Organization of Women in International Trade (OWIT) czy doradcy Zarządu Women’s International Networking (WIN) Leadership Forum.

Za swój wkład w rozwój społeczności i młodzieży została doceniona i nagrodzona w 2016 roku tytułem “Charyzmatyczna Kobieta – Biznes i przedsiębiorczość społeczna” przez magazyn Why Story Polska. Natomiast w 2011 została wyróżniona przez International Alliance for Women (TIAW) otrzymując nagrodę “World of Difference 100 Award”.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.