Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Mówca motywacyjny, zmagający się z postępującą chorobą – rdzeniowym zanikiem mięśni. Podróżuje i nurkuje. Ma na swoim koncie ponad 100 nurkowań, głównie w Morzu Czerwonym i Adriatyku. W 2016 r. jako pierwsza osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku, zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.)

Specjalizacja

  • Sport
  • Motywacja
  • Zarządzanie zmianą
  • Przywództwo
  • Team building
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Od 3 roku życia zmaga się z postępującą chorobą – rdzeniowym zanikiem mięśni. Porusza się na wózku. Nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. Ma w sobie nieprawdopodobną radość życia i do swojej niepełnosprawności podchodzi jak do normalnego stanu, mimo że każdego dnia zmaga się z ograniczeniami i wyzwaniami życia osoby zależnej od pomocy innych. Pokonała wiele ograniczeń wynikających z jej niepełnosprawności. Dziś podróżuję po świecie i występuję jako mówca motywacyjny. Angażuję się w działalność dobroczynną, a równolegle prowadzi własną firmę, organizuję szkolenia motywacyjne i wykłady. Występuję na konferencjach, festiwalach i spotkaniach firmowych.

Od 15 lat swoje siły i umiejętności angażuje we współprace ze Stowarzyszeniem „Nautica”, które zajmuje się nauką nurkowania osób z różnymi niepełnosprawnościami.Sama nurkuje, mając na swoim koncie ponad 100 nurkowań, głównie w Morzu Czerwonym i Adriatyku.
Jej miłością są góry. W 2008 roku uczestniczyła w wyprawie na najwyższy szczyt Afryki, Kilimandżaro, docierając na wysokość 5200 m n.p.m. W 2016 r. jako pierwsza osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku, zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.).

Podczas wystąpień motywacyjnych dzieli się z słuchaczami własnymi historiami i na ich podstawie pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele/marzenia. Udowadnia, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł, jest możliwy do zrealizowania. Przekonuję, że nie ma rzeczy niemożliwych, co niejednokrotnie kończy się nowym spojrzeniem na przyszłość. Udowodnia, że wewnętrzna siła jest w nas samych, że życie jest pełne wyzwań i pięknych lekcji, z których warto wyciągać najcenniejsze wskazówki. Na autorskich wystąpieniach pomaga wzmocnić potencjał, wzbudzić motywację, zwiększyć pewność siebie i ukierunkować działania, by każdy osiągnął swój własny sukces. Dzieli się z słuchaczami własną historię po to, aby ich nieustannie inspirować i mobilizować do działania.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.