Andrzej Jankowski

Żeglarz, mówca motywacyjny, pisarz i podróżnik. Kapitan prestiżowego brytyjskiego Royal Yachting Association, obecnie w Rejsie Dookoła Świata.

Specjalizacja

  • Motywacja
  • Przywództwo
  • Team building
  • Sport
  • Zarządzanie zmianą
  • Komunikacja społeczna i międzyludzka

Język:Polski i angielski

Kapitan Andy to przede wszystkim pasjonat i marzyciel realizujący, za cenę wyrzeczeń i ogromnej pracy, najśmielsze ludzkie marzenia o szczęściu. Opowiada w lekki, często zabawny sposób autentyczne i pouczające zdarzenia ze swego życia. Porusza różne aspekty żeglarskiego życia, które w doskonały sposób możemy przełożyć na środowisko biznesowe: LEADERSHIP, czyli przywództwo; TEAM BUILDING, czyli praca w zespole; CRISIS MANAGEMENT, czyli zarządzanie kryzysem; WELL BEING i good life, czyli jak korzystać i cieszyć się z życia, również zawodowego. Dla każdego z powyższych tematów Kapitan dobiera barwne historie i anegdoty obrazowane własnymi fotografiami i filmami ze swoich rejsów oraz obecnego rejsu Dookoła Świata.

Andrzej Jankowski to także były rzecznik podziemnego NZS; były dyplomata i absolwent Uniwersytetu Oxfordzkiego i Warszawskiego.

Opcjonalnie istnieje także możliwość wykupienia wspaniałej nagrody INCENTIVE dla uczestników spotkania, pracowników, Zarządu lub kluczowych klientów firmy w formie tygodniowego lub weekendowego pobytu w ramach rejsu Dookoła Świata, dla dwóch do czterech osób. Trasa wiedzie przez przepiękne mariny włoskiej Rywiery w Ligurii i obejmuje m.in. słynne Portofino.

Wyślij te informacje na adres:

Wysyłając te informacje na swój adres e-mail, wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie oferty handlowej i materiałów marketingowych.